Propozycje

Tel. +48 508316898

Paszkowska.nina@wp.pl

Aby kupić wybrany obraz proszę napisać na powyższy adres mailowy, lub zadzwonić do artystki. Zostaniecie Państwo niezwłocznie powiadomieni o cenie, rozmiarach, materiałach obrazu, a także o kosztach przesyłki. Obrazy tu przedstawione były malowane przez kilka lat. Wiele z nich jest już w posiadaniu nowych właścicieli. Jeśli autorka już nie posiada wybranego przez Państwa obrazu, mogą Państwo złożyć nań zamówienie.

Prezentacja prac w Internecie ma wiele zalet. Jedną z nich jest to, że jest ona bezpłatna, w przeciwieństwie do wystawy w galerii sztuki. Mogą Państwo omówić z autorką termin i sposób przesyłki obrazu do Waszego domu, tak w Polsce, jak i za granicą. Osoby ceniące i kochające malarstwo mogą nadać swym mieszkaniom, lub biurom, niepowtarzalną atmosfere i koloryt koloryt. Obraz może być wspaniałym podarkiem dla kogoś z rodziny, przyjaciela, kolegi… upiększając wnętrze i czyniąc je cieplejszym.
Rzeczywiste obrazy mogą się trochę różnić od ich przedstawień w Internecie (zwykle na korzyść tych rzeczywistych). Zależy to od właściwości monitora, zmian powstających w procesie fotografowania, lub skanowania.
Autorka może podjąć się też namalowania wybranych przez Państwa obiektów na podstawie przesłanych przez Państwa fotografii, lub zrobionych przez autorkę zdjęć (w Warszawie bezpłatnie). Obramowanie obrazów zależy od stylu obrazu. Może ono być bardzo tanie i proste, jak i bardzo wystylizowane, a przez to droższe. Zamawiający obraz może je wybrać wedle własnego uznania.

UDOSTĘPNIJ, POBIERZ, POWTARZAJ

Kontakt

EnglishLietuvių kalbaPolskiРусский