Zapraszamy Was gorąco na wernisaż „Harmonia muzyki i kolorów”

Dziś spędziłam u Niny Nina Paszkowska piękny i bardzo kreatywny czas…

Opracowałyśmy szczegółowy harmonogram spotkania z Wami pod koniec września.. spotkania muzyki z obrazami..

Na bardzo ciepłe zaproszenie Niny jakiś czas temu – odpowiedziałam chęcią wzięcia udziału w Jej wernisażu, towarzysząc z muzyką fortepianową – Jej i jej obrazom..

Wybrane przeze mnie „Miniatury na fortepian” Stanisława Moryto i kilkanaście wybranych „Małych Dziękczynień” Macieja Zakrzewskiego będzie Wam, Nam, towarzyszyło w trakcie wernisażu✨💫

Ta muzyka, która przemawia do mnie i przeze mnie / ma być tłem, ma cudownie towarzyszyć, nie przeszkadzać nikomu w skupieniu na delektowaniu się widokiem kolorów, form, tematyką obrazów.. ma stworzyć nastrój..

Obrazy Niny, które miałam już przyjemność zobaczyć i sama charyzmatyczna osoba malarki, współgrają, harmonizują się z tą muzyką.. więc nie mogło się stać inaczej.. z przyjemnością podjęłam się tego nowego wyzwania 😊

Obydwie zapraszamy Was gorąco na wernisaż „Harmonia muzyki i kolorów”

30 września 2022 r., godz. 18.00 w „Powozowni” /

Radziejowice, ul. Sienkiewicza 6

Jestem przekonana, że to często od nas zależy, z jakimi wewnętrznymi emocjami patrzymy na nasze życie, jak je odbieramy i jak się czujemy. Kiedy patrzymy na innych z uśmiechem, oni odwzajemniają uśmiech. Kiedy traktujemy ludzi z otwartością i ciepłem, wszechświat odwdzięczy się nam dobrem. A kiedy otaczamy się pięknem, świat staje się piękniejszy.

Drodzy Przyjaciele, chcę się z Wami podzielić wiadomością. Na wernisażu będą dostępne kubki z moimi obrazami. Obrazy – w każdym z nich jest kawałek mojej duszy, szczera miłość do ludzi i zachwyt nad pięknem tego świata.

Co o tym sądzicie? Polubicie je? Który z nich podoba Ci się najbardziej?

Kubki będą na wernisażu....
EnglishLietuvių kalbaPolskiРусский